See how we take care of our customers' experience with reliability, top quality and more
Mulțumim din suflet pentru tot ajutorul acordat într-un moment extrem de dureros pentru noi! Domnul Cristian Șerban a organizat totul ireproșabil, cu multă discreție și bun simț, exact cum a fost dorința mamei mele. Apreciem enorm inclusiv faptul ca am primit urna si pașaportul pentru transport în câteva zile, mult mai repede decât ne așteptam.
Cu recunoștință, fam. Ludu
~ Dana L
Profesionisti! Am ramas placut impresionati, totul a fost asa cum ar trebui sa fie in astfel de momente...ca la carte! Oameni de incredere, empatici, discreti, puncuali, produse alimentare de f buna calitate...ma felicit pe mine in primul rand ca am ales colaborarea cu dumnealor, din multitudinea de "oferte". Recomand! Va multumim, Fam. Mehedintu.
~ Trio L
Intr-un moment de tristete , pierderea mamei,am apelat la aceasta firma. ,,Funerare 24 "si consider ca am luat cea mai buna decizie. Servicii prompte și bine organizate. Echipa a dat dovadă de seriozitate, discreție și respect, aspecte esențiale într-un moment atât de dificil.
Recomand pentru seriozitate și modul civilizat de a gestiona astfel de servicii.
~ Liliana Z
Un serviciul funerar ,bine organizat ,cu foarte mare decență și pioșenie,fără să lipsească ceva,totul ambalat,pungile pachetelor cu logoul firmei,colva și colacii deasemenea ambalate,igienic. Totul la superlativ,această firmă este tot ceea ce ar merita fiecare om trecut în neființă.Prețuri de bun simț.Vă mulțumesc pentru tot ce ați făcut!
~ Elena B
Servicii de cea mai inalta calitate. Decesul a survenit in weekend, noaptea dar s-au prezentat repede dupa anuntare, a doua zi dimineata aveau toate actele gata, am trecut rapid in revista ce solicitam, s-a facut factura si din acel moment de toate s-a ocupat firma. O mentiune speciala pentru absolut toti angajatii cu care am luat contact! Au dovedit empatie si si-au facut treaba dincolo de prevederile angajate. Va multumim!
~ M
Multumim firmei Funerare24 pt o colaborare extraordinara si servicii perfecte. Domnul Cristian a organizat totul cu multa rabdare si bun simt si cu o empatie rar intalnita. Masinile sunt moderne si echipate complet, curate si super bine intretinute. Mercedesul Vito funerar a fost condus de domnul Cosmin. Si el ne-a ajutat enorm, a condus prin toata tara si a dat si el dovada de o rabdare extraodrinara. Multumim din nou.
~ Mr B
Domnii de la Funerare24 au dat dovada de profesionalism, rabdare si empatie extraordinara. Serviciul a fost impecabil de la capat la coada. In special masina funerara condusa de Cosmin a fost echipata complet. Multumim din suflet si dnului Cristian pt o organizare perfecta. O companie moderna care stie ce face si oameni buni care dau dovada de empatie si respect in situatia data. Multumim din nou!
~ Bogdan W
As dori in primul rand sa va mulțumesc din suflet pentru seriozitate si promptitudine! Nu regret o secunda alegerea facuta. Am primit toate informatiile necesare cu pasii care trebuie urmati in astfel de momente. Domnii au fost foarte seriosi si prompti. Am avut o comunicare foarte buna si totul a mers perfect, chiar mai bine decat planuisem. Multa putere de munca si succes va urez pe viitor!
~ Alex D
Recenziile foarte bune și nota maximă m-au determinat să apelez la această firmă, iar acum mă număr printre ceilalți clienți extrem de mulțumiți.
Serviciile au fost impecabile, iar comunicarea a fost promptă și eficientă în toate momentele de dinaintea înmormântării și după înmormântare.
Situația de familie a părut mai puțin apăsătoare datorită spijinului primit din partea domnului Cristian Șerban și a echipei sale.
Mulțumiri cu recunoștință!
~ Irina S
Am avut nevoie de ajutorul dumneavoastră acum 3 ani pentru tatăl meu. Recunoștința și toate cuvintele de mulțumire vi le datorăm.
Din nefericire, ne pregătim și pentru jumătatea tatălui, motiv pentru care, mai mult ca sigur voi reveni la dvs.pentru a va cere ajutorul. Va mulțumim și îmi pare tare rău că voi avea motive sa va caut. Stimă! 🙏
~ Andreea C
Am optat, după o analiză complexă a tuturor ofertelor firmelor funerare, Funerare 24. Nu îmi pare rău că am făcut-o. În momentele dureroase cauzate de pierderea cuiva drag, oamenii aceștia m-au ajutat să trec cu bine peste haosul organizatoric al nefericitului eveniment. Mulțumesc! Profesionalism și competență.
~ Ruxi B
Recomand cu caldura serviciile Funerare24 pentru promptitudinea, profesionalismul si atentia la detalii de care au dat dovada intr-un moment atat de dificil si complicat!
Organizarea a fost exemplara, toate produsele au fost de calitate iar serviciile impecabile.
Multumesc pentru tot sprijinul acordat!
~ Alexandra S
Intr un moment cand nu stii exact ce sa faci mai repede si unde sa te imparti, este minunat sa dai de oameni extrem de amabili, care sa iti raspunda la orice intrebare, care te ajuta cu aproape tot, sa iti fie cat mai usoara experienta. Recomand suta la suta, servicii de foarte buna calitate.
~ mariucatanasa
Serviciile oferite au fost excelente, iar angajatii au dat dovada de punctualitate, profesionalism si discretie. Au reusit sa ne sprijine in momentele dificile prin intelegere si rabdare. Va multumim din suflet! ~Familia Alecu.
~ Eliza A
I am very grateful to Funerare 24 for their profesionalism, compassion and help on organizing my mother funeral.
They are very easy to deal with, very punctual and accommodating especially for someone comming from overseas. The choices for the food packages was awesome and the food itself was very fresh and tasty also coliva. I am happy (my mother to) that they helped organizing a beautiful ceremony.
I thank them then and I will like to say now Mulțumesc foarte mult și all the very best
Iosefina
~ Iosefina S
Sincer ma bucur ca pot colabora cu aceasta echipa eu facand repatrieri din afara Romaniei . Au fost super atenti tot corect pretul super accesibil ,intelegere , detalisti etc Am avut cateva repatrieri si nu as schimba cu nici una. E atata de placut cand primesti mesajul de la clienti ca sunt multumiti de servicii .Si sa pot comunica oricand este nevoie pentru un sfat etc . Sincer sa au vazut profesionisti seriosi merita tot respectul. Va doresc succes pe mai departe .
~ Vasílica U
Recomand cu mare drag acești oameni, mi-au fost alături în cele mai triste momente , dând dovadă de solidaritate, empatie, implicare și profesionalism. Știam ca sunt foarte buni dar pana nu am avut nevoie de serviciile lor, din nefericire pentru familia mea, nu m-am gandit ca pot fi atat de implicați și imi vor lua dupa umeri atât de multe griji și au organizat totul ca la carte. Totul a fost impecabil și de o calitate superioară. Jos pălăria și vă mulțumesc pentru tot. Vă recomand cu cea mai mare sinceritate.
~ Manuela N
Nota 10+ pentru buna organizare a evenimentului nefericit din familia noastră!mulțumim întregii echipe pentru tot sprijinul!contează enorm in astfel de momente să știi că totul este aranjat " ca la carte" și că nimic nu îți lipsește....
~ Florina S
Am colaborat pentru înmormântarea mamei mele și am fost foarte mulțumită de serviciile oferite. Seriozitate, promptitudine, servicii de calitate și cel mai important empatie pentru momentele dificile prin care treceam. Recomand cu toată încrederea!
~ Alina D
Nu avem cuvinte suficiente de laudă pe cat de mare este mulțumirea față de serviciile echipei Funerare 24!!👏
Felul în care ne-au ajutat ca înmormantarea mamei să fie făcută ca la carte, cu tot ce este nevoie crestinesc și tradițional, empatia, rabdarea și grija ca totul să fie un moment în care noi ca familie să ne putem lua ramas bun fără a ne face griji de organizarea ceremoniei de înmormantare fac echipa să îi putem numi cei mai buni! Recomandăm cu încredere și cu toata stima!! 👏👏Familia Ilie 🙏
~ Andra
O echipă profesionistă,oameni adevărați care iti da toate detaliile si te face sa treci mai usor prin astfel de momente grele.
Multumim d-lui Cristian in mod special si echipei, dl Iosif si dl Constantin.
Fam Rotaru.
🙏
~ Mihai R
Vreau sa le multumesc din suflet!!
Au fost alaturi de noi in acele momente grele, ne-au sprijinit in toate demersurile cu profesionalism si empatie. Au fost ca o parte din familie.
Ii recomand din toata inima!!
~ Ovidiu P
Vă mulțumim din suflet pentru ajutorul acordat în aceste momente dificile. Totul a fost mai simplu, pentru că am apelat la voi. Ați dat dovadă de profesionalism, promtitudine şi empatie. Recomand din suflet serviciile voastre!
~ Bianca C
Am apelat la serviciile oferite de FUNERARE 24 într-un moment foarte dificil pentru familia noastră și am fost impresionați de profesionalismul, seriozitatea și empatia de care au dat dovadă. Echipa s-a ocupat prompt de toate detaliile organizatorice, ne-a oferit sprijin și îndrumare pe tot parcursul procesului și a tratat totul cu respect și discreție. Serviciile care ne-au fost oferite au fost realizate impecabil. Recomand cu încredere această firmă tuturor celor care au nevoie de ajutor și susținere într-un astfel de moment delicat.
~ Laura P